OPEN NACIONAL CAMBRILS 2015
on 04/04/2015 at CAMBRILS

Competition Start
AEBD Adults Latin (ADULTO I 1ĒT+2ĒT LAT (2)) 12:18
AEBD Adults AI Latin (ADULTO I AI LAT (2)) 18:46
AEBD Adults AN Latin (ADULTO I AN LAT (1)) 18:47
AEBD Adults B Latin (ADULTO I B LAT (2)) 18:47
AEBD Adults C Latin (ADULTO I C LAT (1)) 11:41
AEBD Adults II Latin (ADULTO II + SENIOR I 1ĒT+2ĒT LAT (2)) 12:09
AEBD Adults II AN Latin (ADULTO II AN+B LAT (2)) 19:08
AEBD Adults II C Latin (ADULTO II C LAT (2)) 11:32
AEBD Juniors I Latin (JUNIOR I 1ĒT+2ĒT LAT) 11:50
AEBD Juniors I C Latin (JUNIOR I C LAT (1)) 11:32
AEBD Juniors I F Latin (JUNIOR I + ADULTO I F LAT (1)) 11:50
AEBD Juniors II Latin (JUNIOR II 1ĒT+2T LAT (2)) 11:57
AEBD Juniors II AN Latin (JUNIOR II AN+B LAT (1)) 17:30
AEBD Juniors II C Latin (JUNIOR II C LAT (2)) 11:41
AEBD Juveniles Latin (JUVENIL 1ĒT+2ĒT LAT (1)) 11:16
AEBD Juveniles F Latin (JUVENIL F LAT (1)) 11:57
AEBD Senior I AI Latin (SENIOR I AI+AN+B LAT (1)) 18:13
AEBD Senior I C Latin (SENIOR I C LAT (2)) 11:23
AEBD Senior II Latin (SENIOR II 1ĒT+2ĒT LAT (1)) 12:11
AEBD Senior II AI Latin (SENIOR II AI+AN LAT (2)) 17:29
AEBD Senior II B Latin (SENIOR II B+C LAT (1)) 17:51
AEBD Senior III Latin (SENIOR III 1ĒT+2ĒT LAT (1)) 12:04
AEBD Senior III AI Latin (SENIOR III AI+AN LAT (1)) 18:46
AEBD Senior III B Latin (SENIOR III B LAT (2)) 18:25
SENIOR IV AN+B LAT (2) Latin 18:13
AEBD Top Senior AN Latin (TOP SENIOR AN+B LAT (1)) 18:02
AEBD Youth Latin (YOUTH 1ĒT+2ĒT LAT (2)) 12:04
AEBD Youth AN Latin (YOUTH AN LAT (2)) 17:51
AEBD Youth B Latin (YOUTH B+C LAT (1)) 19:41

Officials

Adjudicator(s) Peter Pfluger Austria
  Diana Meshkova Bulgaria
  Eva Bartunkova Czech Republic
  Jana Novotna Czech Republic
  Lubos Novotny Czech Republic
  Martin Odstrcil Czech Republic
  Petr Bartunek Czech Republic
  Frank Radich Denmark
  Dirk Cosyns England
  Diana Ribas Lacroix France
  Jean-Luc Habel France
  Ivane Kandelaki Georgia
  Paraskevi Santorinaiou Greece
  Istvan Toth Hungary
  Zoltan Sandor Hungary
  Niels Einarsson Iceland
  Boris Odikadze Israel
  Barbara Adalberti Italy
  Benedetto Capraro Italy
  Paolo Bosco Italy
  Stefano Fanasca Italy
  William Pino Italy
  Nina Salgale Latvia
  Andreia Gaspar Luxembourg
  Guy Rosen Luxembourg
  Todor Miladinov Macedonia
  Milos Rabrenovic Montenegro
  Jose Rodrigues Portugal
  Corina Alexandra Vlad Romania
  Mircea Gavrila Romania
  Andrey Borovski Russian Federation
  Larisa Davydova Russian Federation
  Natalia Pochaeva Russian Federation
  Shana Vodnik Slovenia
  Massimo Fersini Switzerland
  Lyudmila Samchinska Ukraine
  David Carrillo Spain
  Francesc Xavier Gutierrez Ruiz Spain
  Igor Gutovskyi Spain
  Jesus Rubio Reche Spain
  Luis Vaņķ Spain
  Mauro Rossi Spain
  Miguel Abreu Spain
  Siscu Perez Spain
  Vicenc Torremade Spain
  Wolfgang Eliasch Austria
  Gianni Chiapperini Italy
Chairman Luis Vaņķ Spain
  Wolfgang Eliasch Austria
  JUAN VICENTE GINER  
  Marco Sietas Spain
Supervisor(s) Marco Sietas Spain
Scrutineer(s) Alex Espinal Spain
  BAILACONMIGO  

TPS V7.50c Ralf Pickelmann Computersysteme, lizenziert für signalkontor GmbH - Das Systemhaus (2015/04/05 21:12)