IX OPEN DO WORLD DANCESPORT
on 03/04/2015 to 04/04/2015 at CAMBRILS

Competition Start
AEBD Adults Latin (YOUTH + ADULTO I 1T + 2T LAT) 03/04/2015 17:09
AEBD Adults AI Latin (ADULTO I AI LAT) 04/04/2015 14:35
AEBD Adults AN Latin (ADULTO I AN+B LAT) 04/04/2015 14:57
AEBD Adults II Latin (ADULTO II 2T LAT) 03/04/2015 17:21
AEBD Adults II AN Latin (ADULTO II AN+B LAT) 04/04/2015 14:04
AEBD Adults II C Latin (ADULTO II C LAT) 04/04/2015 16:03
AEBD Juniors I Latin (JUNIOR I 1T+2T LAT) 03/04/2015 16:14
AEBD Juniors I C Latin (JUNIOR I C LAT) 04/04/2015 18:00
AEBD Juniors I F Latin (JUNIOR I+II F LAT) 03/04/2015 17:16
AEBD Juniors II Latin (JUNIOR II 1T+2T LAT) 03/04/2015 17:02
AEBD Juniors II AN Latin (JUNIOR II AN+B+C LAT) 04/04/2015 16:45
AEBD Juveniles Latin (JUVENIL 1T+2T LAT) 03/04/2015 16:21
AEBD Juveniles F Latin (JUVENIL F LAT) 03/04/2015 16:04
AEBD Senior I AI Latin (SENIOR I AI+AN LAT) 04/04/2015 13:53
AEBD Senior I B Latin (SENIOR I B+C LAT) 04/04/2015 14:15
AEBD Senior II Latin (SENIOR II 1T+2T LAT) 03/04/2015 16:43
AEBD Senior II AI Latin (SENIOR II AI LAT) 04/04/2015 17:27
AEBD Senior II AN Latin (SENIOR II AN LAT) 04/04/2015 17:07
AEBD Senior II B Latin (SENIOR II B LAT) 04/04/2015 17:18
AEBD Senior II C Latin (SENIOR II C LAT) 04/04/2015 19:00
AEBD Senior III Latin (SENIOR III 1T+2T LAT) 03/04/2015 16:55
AEBD Senior III AI Latin (SENIOR III AI+AN LAT) 03/04/2015 18:23
AEBD Senior III B Latin (SENIOR III B LAT) 03/04/2015 19:07
AEBD Senior III C Latin (SENIOR III C LAT) 03/04/2015 17:54
SENIOR IV AN+B LAT Latin 04/04/2015 17:38
AEBD Top Senior AN Latin (TOP SENIOR AN LAT) 04/04/2015 18:40
AEBD Youth AN Latin (YOUTH AN+B+C LAT) 03/04/2015 18:45

Officials

Adjudicator(s) Peter Pfluger Austria
  Diana Meshkova Bulgaria
  Eva Bartunkova Czech Republic
  Jana Novotna Czech Republic
  Lubos Novotny Czech Republic
  Martin Odstrcil Czech Republic
  Petr Bartunek Czech Republic
  Frank Radich Denmark
  Dirk Cosyns England
  Diana Ribas Lacroix France
  Jean-Luc Habel France
  Ivane Kandelaki Georgia
  Paraskevi Santorinaiou Greece
  Istvan Toth Hungary
  Zoltan Sandor Hungary
  Niels Einarsson Iceland
  Boris Odikadze Israel
  Barbara Adalberti Italy
  Benedetto Capraro Italy
  Paolo Bosco Italy
  Stefano Fanasca Italy
  William Pino Italy
  Nina Salgale Latvia
  Andreia Gaspar Luxembourg
  Guy Rosen Luxembourg
  Todor Miladinov Macedonia
  Milos Rabrenovic Montenegro
  Jose Rodrigues Portugal
  Corina Alexandra Vlad Romania
  Mircea Gavrila Romania
  Andrey Borovski Russian Federation
  Larisa Davydova Russian Federation
  Natalia Pochaeva Russian Federation
  Shana Vodnik Slovenia
  Massimo Fersini Switzerland
  Lyudmila Samchinska Ukraine
  David Carrillo Spain
  Francesc Xavier Gutierrez Ruiz Spain
  Igor Gutovskyi Spain
  Jesus Rubio Reche Spain
  Luis Va Spain
  Mauro Rossi Spain
  Miguel Abreu Spain
  Siscu Perez Spain
  Vicenc Torremade Spain
  Wolfgang Eliasch Austria
  Gianni Chiapperini Italy
Chairman Luis Va Spain
  Wolfgang Eliasch Austria
  JUAN VICENTE GINER  
  Marco Sietas Spain
Supervisor(s) Marco Sietas Spain
Scrutineer(s) Alex Espinal Spain
  BAILACONMIGO  

TPS V7.50c Ralf Pickelmann Computersysteme, lizenziert fr signalkontor GmbH - Das Systemhaus (2015/04/04 19:35)